s Fejohet Halle Berry me Olivier Martinez | www.Zemra.Org

Fejohet Halle Berry me Olivier Martinez

Pas shumë zërave që qarkullonin për çiftin, Olivier Martinez konfirmoi se është fejuar me aktoren Halle Berry. 

“Është gjithçka e vërtetë. Jemi fejuar”, tha Martinez për gazetën ‘Miami Herald’. Sipas gazetës, aktori francez ndodhet në Miami për të inauguruar restorantin e tij të ri, Villa Azur.

Halle Berry, 45 vjeç, dhe Olivier Martinez, 46 vjeç, janë njohur në vitin 2010 në sheshxhirimin e filmit ‘Dark Tide’, pak pas përfundimit të marrëdhënies së aktores me modelin kanadez Gabriel Aubry.

Berry ka një vajzë 4-vjeçare dhe është martuar dy herë më parë. Në vitin 1996 u nda nga lojtari i bejzbollit David Justice dhe në vitin 2004 kërkoi divorcin nga muzikanti Eric Benet.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.