s Edhe meshkujt jane sensitiv! | www.Zemra.Org

Edhe meshkujt jane sensitiv!

Kush thotë se mashkujt janë pa ndjenja! Ja një ngjarje e vërtetë për një mashkull sensitiv.
Këtë ngjarje mburem ta ndaj me ju………..

Ndohi si kjo të prekin në zemër.
Tani do ju rrëfejmë fuqinë e dashurisë që ka ndodh mes këtij personi (Alvaro Alfonso de Miranda Neto) i njohur si Doda i cili ishte i martuar me

këtë femër

ja edhe një foto tjetër

Emri i saj është Cibele Dorsa.Ajo është She modele për veshje të brendshme dhe modele e Playboy.

Doda u nda nga Cibele pasi që u dashurua me këtë femër.

Këto dy tani janë të lumtur që jetojnë së bashku.

Shpeshë herë kemi dëgjuar se dashuria është e verbër.
Kjo ndodhi e vërteton thënien.
Tregon se edhe meshkujt kanë zemër të dashurojnë.
Duke parë bukurinë e brenshme të një personi dhe jo vetëm bukurinë e jashtme.

Sidoqoftë. gruaja e dytë e Doda quhet  Athina Onassis. Ajo ka një vleftë prej 2 Billion dollarë.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.