s Flori Mumajesi vjen me hit të ri, publikon “Nallane” (VIDEO) | www.Zemra.Org

Flori Mumajesi vjen me hit të ri, publikon “Nallane” (VIDEO)

Është publikuar projekti më i ri i Flori Mumajesit, i titulluar “Nallane”. Flori e ka bërë vet tekstin dhe muzikën. Video e sjell atë dhe Vicky Dj në veturë, gjatë interpretimit të këngës.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Comments are closed.