VIP

Françeska e Big Brother, pozon e zhveshur

Banorja e edicionit të pestë të shout real “Big Brother”, Françeska Jaçe, ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme – njofton Vipat.info.

Vajza bionde edhe gjatë qëndrimit në shtëpi pati deklaruar se i pëlqen modelimi dhe duket se dëshiron ta provojë veten në këtë profesion.

Kohët e fundit i spekulua se vlonjatja 18-vjeçare ka përfunduar lidhjen me banorin tjetër të “Big Brother 5”, Ermal Merdani, mirëpo të dy e mohuan këtë lajm duke thënë se vazhdojnë të jenë bashkë.

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button