VIP

Fustani jo i përshtatshëm i Dafina Zeqirit

Ne fakt gjithmonë shquhet për look-un dhe imazhin e saj shumë seksi dhe joshës. Nuk gabon kurrë në veshje dhe gëzon gjithmonë admirimin e të gjithëve. Por ja që për Dafinën qëllon që të ketë edhe ndonjë stonim të vogël. Ky fustan që shihni në foto, është një ndër të preferuarit e Dafinës dhe edhe pse i rri pak i ngushtë tek pjesa e gjoksit, përsëri këngëtarja nuk e ka patur problem ta veshë, madje edhe të pozojë. Në këtë mënyre format trupore duken edhe me seksi ndërkohe që Dafina është shumë e gatshme të qendrojë aq kohë sa i duhet fotografit për të pozuar.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Close