VIP

Genta Ismaili kalëron me stil

Këngëtarja e njohur Genta Ismaili po e shfrytëzon kohën e lirë nëpër fermat e ndryshme duke kalëruar dhe duke u zbavitur deri ne maksimum.

Në një foto te postuar ne rrjetin social “Facebook” ajo shihet duke kalëruar dhe duket si një artiste në filmat hollivudian “western”.
Genta njihet për aftësinë e saj në kërcim, por ketë për kalërim nuk e kemi ditur.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button