VIP

George Clooney ka dashur të bëjë vetëvrasje

Ylli hollivudian, George Clooney, ka njoftuar se kishte pasur mendime vetëvrasëse pas lëndimit të shtyllës kurrizore në vitin 2005 gjatë xhirimit të një skene për filmin “Syriana”, për të cilin më vonë fitoi Oskar dhe Globin e Artë si aktori më i mirë në rol dytësor.

“Erdha deri në një pikë kur mendoja se nuk mund të jetoj më ashtu”.

“Qëndroja shtrirë në spital me terapi intravenoze, nuk mund të luaja, kisha kokëdhimbje të madhe, sikur të kisha pasur goditje në tru, tri javë kam menduar për vetëvrasje”, ka thënë aktori për revistën Rolling Stone.

Asokohe Clooney iu nënshtruar ndërhyrjes kirurgjike në shtyllën kurrizore që, fatmirësisht për të, rezultoi e suksesshme.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close