VIP

Gisele Bundchen pret fëmijën e dytë

Supermodelja Gisele Bundchen është shtatzënë dhe pret fëmijën e dytë – shkruan revista US Weekly.

Bukuroshja braziliane dhe burri i saj, Tom Brady, kanë një fëmijë së bashku, djalin dyvjeçar Benjamin, ndërsa Brady ka edhe njw djalw tjetwr nga lidhja e mëparshme me Bridget Moynahan.

Konfirmimin e shtatzënisë së modeles e ka bërë një burim i afërt me çiftin duke thënë se ata janë shumë të lumtur që do të bëhen sërish prindër.

“Po, ajo është shtatzënë”, ka thënë burimi.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close