VIP

Gjyshja, ikona e stilit për Miranda Kerr

Supermodelja, Miranda Kerr, thotë se gjyshja e saj është ikona e saj e stilit dhe gjithmonë ka shërbyer si shembull.

Modelja e Victoria’s Secret ka pranuar se ajo shikon në garderobën dhe stilin që ka pasur gjyshja e saj, e që e inspiron atë për cilësinë e asaj që ajo duhet të bart.

“Për mua, me rëndësi është të jem e thjesht dhe komode në atë që vesh. Më pëlqen të investoj në gjëra më klasike. Unë gjithmonë kam adhuruar stilin e Audrey Hepburn dhe gjyshja ime gjithmonë ka qenë ikonë stili për mua. Duke u rritur, unë luaja në garderobën e saj dhe ajo më ka mësuar se nuk ka nevojë të kesh para për të pasur stil”, ka theksuar Kerr.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close