s GOLD AG: Une e kom pru NOIZYN nPrishtin BABATARS’at mkan ofru pare po une e kom..!! (VIDEO) | www.Zemra.Org

GOLD AG: Une e kom pru NOIZYN nPrishtin BABATARS’at mkan ofru pare po une e kom..!! (VIDEO)

Shiko videon nga minuta e 25


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.