Kronika e ZezeLajmeMaqedonia

Gostivar: Një i plagosur, dy të sulmuar

lajme-Në Gostivar mbrëmë rreth orës 20 në zonën 7, katërdhjetë e pesë vjeçari F.A ka sulmuar fizikisht dy djem, të cilët me makinën e tyre kanë kaluar me një shpejtësi të madhe afër shtëpis së tij.

Menjëherë pas kësaj ka arritur edhe babai i dy djemve, A.SH (44) me E.I (44) dhe pas një përleshje verbale, F.A ka nxjerrë pistoletën dhe ka gjujtur me pistoletë, si pasoj e ka goditur me plumb E.I, të cilit menjëherë i ësht ofruar ndihma mjekësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button