s Heidi Klum dhe Seal nuk ndahen | www.Zemra.Org

Heidi Klum dhe Seal nuk ndahen

Këngëtari Seal ka këmbëngulur se ai dhe bashkëshortja e tij nuk janë duke u ndarë, përkundër faktit se çifti bëri të ditur divorcin fundjavën e kaluar.

Këngëtari dhe supermodelja bënë të ditur se janë ndarë, por Seal po refuzon të pranojë se martesës së tyre shtatëvjeçare i ka ardhur fundi, pasi ai beson se mospajtimi i tyre ishte momental.

I pyetur nëse ka gjasa për t’u ribashkuar, në Hollywood Live, Seal tha: “Nuk ka asgjë për t’u ribashkuar. Ne nuk jemi ndarë. Ne nuk po ndahemi. Ne nuk jemi të ndarë as ligjërisht. Ne jetojmë larg njëri-tjetrit për momentin. A ka gjasa që ne të jetojmë përsëri bashkë? Nuk e di vërtet, nuk kam përgjigje për këtë”, theksoi Seal.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.