VIP

Hudson, xheloze për nënën e saj

Aktorja Kate Hudson është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe ka rrëfyer se është xheloze për trupin që ka nëna e saj, 65-vjeçarja Goldie Hawn.

“Trupi i nënës time nuk tregon shenja të moshës. Është shumë e bukur dhe unë nuk e di si ka mundësi kjo gjë”, u shpreh Hudson në një intervistë për ‘Daily Express’.

“Është e vërtetë që unë jam shtatzënë, por si ka mundësi që nëna ime është më elegante se unë?”, shtoi më tej aktorja.

Hudson gjithashtu ka deklaruar se nëna e saj gëzon shëndet të plotë dhe se është e bindur se do të jetojë shumë gjatë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button