Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

Aktorja

Lindsay Lohan në lidhje me një burrë të martuar

Lindsay Lohan ka pranuar se është në lidhje me një burrë të martuar, i cili ka edhe fëmijë. Pas rrëfimit se kohë më parë ka abortuar, aktorja problematike ka zbuluar një tjetër detaj nga jeta e saj. “Ky tipi me të cilin po dal më…

Sharon Stone është akoma atraktive

Sharon Stone ka xhiruar një video të shkurtë provokuese për një revistë franceze. Aktorja atraktive në videon për revistën French Revue luan rolin e një grabitëse seksi, ndërsa edhe pse xhirimi është bërë më herët – i është dedikuar…

Angelina Jolie viziton refugjatët në Ekuador

Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie, gjatë fundjavës që lamë pas ka qëndruar në Ekuador, ku i ka vizituar refugjatët. Në një komunikatë të OKB-së thuhet se Jolie ka realizuar vizitën e parë zyrtare në Ekuador qëkur është caktuar këtë…

Ikona e filmit Michelle Pfeiffer

Aktorja hollivudiane, Michelle Pfeiffer, e cila ka qenë tri herë e Nominuar për Oskar (falë roleve në filmat “Batman Returns”, “Scarface“ dhe “Stardust”) është fituese e sivjetme e çmimit “Ikona e filmit”. Ky çmim u ndahet…

Charlize, ‘tepër e madhe’ për modele

Ylli hollivudian, Charlize Theron, ka thënë se ka qenë “tepër e madhe”, prandaj nuk ka mundur të jetë e suksesshme si modele. Duke folur për Vogue, aktorja ka treguar rreth karrierës së saj si modele në moshën e re. “Kam qenë shumë e…

Uma Thurman shtatzënë në moshë 41-vjeçare

Ylli i “Pulp Fiction”, Uma Thurman, është shtatzënë dhe pret fëmijë me të dashurin e saj, biznesmenin Arpad Busson. Ky do të jetë fëmija i tretë i aktores, ndërsa i pari me Busson. Ajo ka dy fëmijë nga martesa me Ethan Hawke. Sipas…

Eva Mendes e lumtur me të dashurin

Aktorja Eva Mendes është paraqitur në ballinën e versionit amerikan të “Marie Claire”, ndërsa duke folur për këtë revistë ka pranuar se lidhja me aktorin Ryan Gosling është ëndërr që e ka secila femër. Dy aktorët janë paraqitur së bashku…