s Aktorja Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Aktorja

Lindsay Lohan në lidhje me një burrë të martuar

Lindsay Lohan në lidhje me një burrë të martuar

Lindsay Lohan ka pranuar se është në lidhje me një burrë të martuar, i cili ka edhe fëmijë. Pas rrëfimit se kohë më parë ka abortuar, aktorja problematike ka zbuluar… Read more »

Nicole Kidman goditet nga biçikleta e fotografit (Video)

Nicole Kidman goditet nga biçikleta e fotografit (Video)

Një fotograf në New York ka goditur aktoren e njohur, Nicole Kidman teksa ajo po hynte në hotelin e saj. Mediat amerikane raportojnë se Kidman ishte goditur shumë keq nga… Read more »

Gwyneth Paltrow nuk është kundër operacioneve plastike

Gwyneth Paltrow nuk është kundër operacioneve plastike

Aktorja amerikane, Gwyneth Paltrow, ka bërë të ditur se nuk ka asgjë kundër ndërhyrjeve estetike. Ajo ka thënë se nuk planifikon që në një të ardhme të afërt t’i nënshtrohet… Read more »

Sharon Stone është akoma atraktive

Sharon Stone është akoma atraktive

Sharon Stone ka xhiruar një video të shkurtë provokuese për një revistë franceze. Aktorja atraktive në videon për revistën French Revue luan rolin e një grabitëse seksi, ndërsa edhe pse… Read more »

Angelina Jolie viziton refugjatët në Ekuador

Angelina Jolie viziton refugjatët në Ekuador

Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie, gjatë fundjavës që lamë pas ka qëndruar në Ekuador, ku i ka vizituar refugjatët. Në një komunikatë të OKB-së thuhet se Jolie ka realizuar vizitën e… Read more »

Megan Fox e lumtur që nuk është “e ftohtë” në filmin e ri

Megan Fox e lumtur që nuk është “e ftohtë” në filmin e ri

Megan Fox, e cila ka ndërtuar reputacionin e seks-simbolit, e ka rastin që ta provojë veten në një komedi. Aktorja do ta luajë rolin e një prostitute në komedinë e… Read more »

Ikona e filmit Michelle Pfeiffer

Ikona e filmit Michelle Pfeiffer

Aktorja hollivudiane, Michelle Pfeiffer, e cila ka qenë tri herë e Nominuar për Oskar (falë roleve në filmat “Batman Returns”, “Scarface“ dhe “Stardust”) është fituese e sivjetme e çmimit “Ikona… Read more »

Charlize, ‘tepër e madhe’ për modele

Charlize, ‘tepër e madhe’ për modele

Ylli hollivudian, Charlize Theron, ka thënë se ka qenë “tepër e madhe”, prandaj nuk ka mundur të jetë e suksesshme si modele. Duke folur për Vogue, aktorja ka treguar rreth… Read more »

Uma Thurman shtatzënë në moshë 41-vjeçare

Uma Thurman shtatzënë në moshë 41-vjeçare

Ylli i “Pulp Fiction”, Uma Thurman, është shtatzënë dhe pret fëmijë me të dashurin e saj, biznesmenin Arpad Busson. Ky do të jetë fëmija i tretë i aktores, ndërsa i… Read more »

Eva Mendes e lumtur me të dashurin

Eva Mendes e lumtur me të dashurin

Aktorja Eva Mendes është paraqitur në ballinën e versionit amerikan të “Marie Claire”, ndërsa duke folur për këtë revistë ka pranuar se lidhja me aktorin Ryan Gosling është ëndërr që… Read more »