Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Hugh Hefner martohet me modelen 26 vjeçare Crystal Harris

0 19

Hugh Hefner9Themeluesi i revistës Playboy, Hugh Hefner, është martuar për të tretën herë.

Magnati 86-vjeçar, Hugh Hefner, është martuar me 26 vjeçaren Crystal Harris, natën e Vitit të Ri, në Shtëpinë Playboy, në Beverli Hills të Kalifornisë.

Fillimisht, ishte folur që Hefner e Harris të martoheshin në vitin 2011, por “nusja” Harris, në minutat e fundit, e kishte shtyrë ceremoninë.

Crystal Harris është modele e revistës Playboy dhe në muajin Dhjetor të vitit 2009 ishte zgjedhur për “Playmate”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.