s Hugh Hefner martohet me modelen 26 vjeçare Crystal Harris | www.Zemra.Org

Hugh Hefner martohet me modelen 26 vjeçare Crystal Harris

Hugh Hefner9Themeluesi i revistës Playboy, Hugh Hefner, është martuar për të tretën herë.

Magnati 86-vjeçar, Hugh Hefner, është martuar me 26 vjeçaren Crystal Harris, natën e Vitit të Ri, në Shtëpinë Playboy, në Beverli Hills të Kalifornisë.

Fillimisht, ishte folur që Hefner e Harris të martoheshin në vitin 2011, por “nusja” Harris, në minutat e fundit, e kishte shtyrë ceremoninë.

Crystal Harris është modele e revistës Playboy dhe në muajin Dhjetor të vitit 2009 ishte zgjedhur për “Playmate”.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.