s Tiranë, ekzekutohet taksisti | www.Zemra.Org

Tiranë, ekzekutohet taksisti

TAKSIXTI--MBULIM--01_6Një taksist u ekzekutua në kryeqytet, në orët e pasditës, pranë spitalit të fëmijëve në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, në Tiranë. 

Policia njoftoi se 53-vjeçari Mehmet Beqiri u qëllua në makinën e tij të tipit Benz me targa 8428A.

Uniformat blu shkuan menjëherë në vendngjarje dhe vetëm pak çaste pas krimit arrestuan si autor të dyshuar Aldo Morinën, nënoficer i repartit ushtarak të Zall Herrit.

Për policinë, dy personat njiheshin me njëri-tjetrin, ndërsa thuhet se vrasja mund të ketë ndodhur për çështje morale, ndërsa nuk përjashtohen edhe pistat e tjera të hetimit.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.