Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Tiranë, ekzekutohet taksisti

0 26

TAKSIXTI--MBULIM--01_6Një taksist u ekzekutua në kryeqytet, në orët e pasditës, pranë spitalit të fëmijëve në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, në Tiranë. 

Policia njoftoi se 53-vjeçari Mehmet Beqiri u qëllua në makinën e tij të tipit Benz me targa 8428A.

Uniformat blu shkuan menjëherë në vendngjarje dhe vetëm pak çaste pas krimit arrestuan si autor të dyshuar Aldo Morinën, nënoficer i repartit ushtarak të Zall Herrit.

Për policinë, dy personat njiheshin me njëri-tjetrin, ndërsa thuhet se vrasja mund të ketë ndodhur për çështje morale, ndërsa nuk përjashtohen edhe pistat e tjera të hetimit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.