VIP

Ingrit Gjoni këtë verë në çdo bregdet

Ingrit Gjoni, këngëtarja e suksesshme dhe shumë e pëlqyer nga publiku, këtë verë është mëse e zënë me koncerte në të gjithë bregdetin.

Këngëtarja realizoi këto muajt e fundit dy videoklipe mjaft verore, dhe këngë që rezultuan tepër të suksesshme.

Ingrit Gjoni është tepër e kërkuar dhe ka caktuar tashmë për adhuruesit e saj, disa data koncertesh në Velipoj, Dhërmi, Himarë etj… Pra, pikërisht në bregdet, ku është edhe zona më e frekuentuar për të gjithë pushuesit. Gjithashtu, Ingriti  u shpreh se nëse do të ketë në dorë një projekt të bukur, do të jetë pjesë e “Kënga Magjike 2011”.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close