FutbollSportVIP

Ja bukuroshja që i shtohet Premier League-s (FOTO)

Mesut Ozil është futbollist i Arsenal. Turko-gjermani u transferua në Londër për shumën e 42,5 milionë sterlinave, duke e bërë një ndër Top 10 transferimet më të shtrenjta të merkatos dhe më të shtrenjtin e merkatos në Premier League.

Por bashkë me yllin e kombëtares gjermane në metropolin britanik do të zbarkojë edhe e dashura e tij, këngëtarja Mandy Capristo.

Madje, sipas asaj që shkruan gjermanja “Bild”, Ozil ka filluar të shohë edhe për shtëpi në kryeqytetin anglez, ku sipas një mikut të tij ka gjetur një banesë në zonën Vip të qytetit, M25: 6 dhoma, kuzhinë, banjo dhe që kushton 6500 sterlina në muaj.

Mandy Capristo u bë e famshme pas pjesëmarrjes në një Dancing-Show në Gjermani dhe më pas iu fut industrisë së muzikës. Me mbërritjen e saj në Londër “konkurrenca” mes të dashurave Vip pritet të rritet ndjeshëm…

[portfolio_slideshow id=17640]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button