VIP

Ronaldo dhe e dashura, nga Barcelona në Londër (FOTO)

Pas disa ditë pushimesh në Barcelona, Fenomeni Ronaldo dhe e dashura e tij, DJ Paula Morais udhëtuar për në kryeqytetin britanik, Londër.

Çifti është parë shumë i lumtur në praninë e njëri-tjetrit, ndërsa ish ylli i kombëtares braziliane në një formë më të mirë fizike.

Ronaldo ka humbur 17 kile gjatë një reality-show në vendlinjen e tij, çka i ka lejuar të bëjë edhe disa xhiro me biçikletë në “Hayden Park” në Londër, ku nuk munguan as momentet romantike mes çiftit.

[portfolio_slideshow id=17652]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button