VIDEO

Ja çfarë bën Jasmine në natën e parë në Big Brother (VIDEO)

Jasmine ka shokuar banorët e Big Brother në Britaninë e Madhe pasi në natën e parë të sajën në shtëpi është dehur dhe ka dalë thuajse ashtë kontrollit.
[wp-like-locker]
[/wp-like-locker]

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Me te shikuara

Close
Close