VIDEOVIP

Ja kush jane makinat superlluksoze te Sulltanit te Brunei-t (VIDEO)

bugattiShume prej nesh nuk i kan pare ndonjeher nga afer shumicen e makinave te cilat Sulltani i Burneit mban ne Garazhdin e tij ,i cili nuk mund të quhet garazhd personal, por nje panair i vertet sepse aty gjen nga Ferrarrit e deri te makinat e Epokes .

Shikoni Videon!

 

[wp-like-locker]

Te gjitha makinat te cilat ai mban ne garazhd jane ne gjendje te shkelqyer pune dhe me pak km te bera per shkak te numrit te madh te makinave qe ai zotron. Burnei eshte nje nga shtetet me te medhaja prodhuese te Vajit te makinave dhe te Gazit.

Rrezervat e ktij shteti thuhet se nuk jane shfrytezuar as 20% ne kto 40 vjet qe Burnei eshte futur ne listen e shteteve te me pasura me Gaz.

[/wp-like-locker]

 

zemraorg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button