VIP

Fitues i BB5 Arber Zeka kritikon Flori Mumajesin

arber-zeka-foto“Sa shumë që ka përparu Flori Mumajesi, tash po kompozon edhe këngë për sllavë. Urime Flori, besoj që je mjaft i kërkuar në trevat tona dhe të mjaftojnë lekët për një jetë luksoze… ?! E çuditshmeeee të punosh me dikë që të urren nga brendësia, vetëm këtë s’e kisha besu”.

Kështu kishte shkruar fituesi i edicionit të pestë të “Big Brother 5”, djaloshi nga Prishtina, Arbër Zeka, në ‘facebook’-un e tij, duke u kapur me producentin nga Tirana, Flori Mumajesi dhe duke iu referuar këngës së këngëtares së huaj, Alesia, me titull “Na ti mi vogori”.

Arbëri ka pak kohë që i është bashkuar labelit të producentit Genc Prelvukaj, i cili flitet se është edhe menaxheri i kësaj kompanie. M. GJ.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close