VIDEOVIP

Ja si vallëzon Christian Vieri (Video)

Futbollisti i dikurshëm italian, Christian Vieri, ka treguar aftësitë e tij në vallëzim në spektaklin mbarëbotëror, “Dancing with the Stars”.

Shënuesi i 194 golave me klube dhe 23 të tjerëve me përfaqësuesen i ka mahnitur të gjithë duke vallëzuar nën ritmet e këngës “Boogie Woogie” me valltaren e njohur, Natalia Titova.

Ish-lojtari i Juventusit dhe Interit ka treguar se mund të vallëzojë ngjashëm sikurse dikur që dinte të shënojë gola.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close