s Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë | www.Zemra.Org

Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë

tradheti-300x175Një histori e pazakontë vjen nga Britania e Madhe ku një femër 31 vjecare ka treguar për prestigjiozen The Sun, se edhe pse e do të fejuarin e saj 32 vjecar, e tradhëton atë me komshiun pothuaj cdo natë.

Kështu e reja, emri I së cilës për arsye etike nuk është bërë I ditur, ka rrëfyer se gjithcka nisi kur ajo kishte lejuar fqinjin të punonte në kompjuterin e tyre, pasi që laptopi i tij ishte prishur.

“Unë lejova fqinjin që të përdorte kompjuterin kur i fejuari im që punon si shofer ambulance, ishte në punë. E lejova atë dhe i ofrova një kafe dhe punoi një kompjuter për më shumë se një orë. Rreth orës 10, ai përfundoi punën, më falënderoi dhe me puthi në faqe. Pastaj u ul pranë me meje dhe filluam të putheshim. U ndjeva aq mirë sa nuk mund t`i thosha që të ndalej Ndjehesha shumë fajtore por nuk mund ta mohoj se e doja çdo minutë të atyre çasteve”, rrëfen ajo që theksoi se pas kësaj vazhdoi pothuaj përnatë kur ai ishte turni I natës.
“Kjo u kthye në seancë të rregullt kur i fejuari im punonte gjatë mbrëmjeve. Seksi ishte shumë i mirë, ndoshta pasi që e dinim se nuk kishim asgjë më shumë përveç seksit.Kam një lidhje të mirë me të dhe e dua shumë, por kur ai punon gjatë natës dhe gjatë ditëve të vikendit unë ndihem shumë e vetmuar”, ka thënë ajo duke shtuar se ka frikë se mos kapet dhe përfundon në lot.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

  1. Sen kunder saj sjom edhe un qashtu boj me l******* knaqna zemra me qkoklohet

  2. Woooooooooowwwwww knaqet edhe un me tre fr jam ne ni qytet jetojm edhe dy tjer ne perendeim ooooooommmmmmmgggggg i lllllloooooovvvveee yyyyooouuuu sssssseeeexxxxyyyy <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3 per fr e mi

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.