DashuriaTregime Erotike

Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë

tradheti-300x175Një histori e pazakontë vjen nga Britania e Madhe ku një femër 31 vjecare ka treguar për prestigjiozen The Sun, se edhe pse e do të fejuarin e saj 32 vjecar, e tradhëton atë me komshiun pothuaj cdo natë.

Kështu e reja, emri I së cilës për arsye etike nuk është bërë I ditur, ka rrëfyer se gjithcka nisi kur ajo kishte lejuar fqinjin të punonte në kompjuterin e tyre, pasi që laptopi i tij ishte prishur.

“Unë lejova fqinjin që të përdorte kompjuterin kur i fejuari im që punon si shofer ambulance, ishte në punë. E lejova atë dhe i ofrova një kafe dhe punoi një kompjuter për më shumë se një orë. Rreth orës 10, ai përfundoi punën, më falënderoi dhe me puthi në faqe. Pastaj u ul pranë me meje dhe filluam të putheshim. U ndjeva aq mirë sa nuk mund t`i thosha që të ndalej Ndjehesha shumë fajtore por nuk mund ta mohoj se e doja çdo minutë të atyre çasteve”, rrëfen ajo që theksoi se pas kësaj vazhdoi pothuaj përnatë kur ai ishte turni I natës.
“Kjo u kthye në seancë të rregullt kur i fejuari im punonte gjatë mbrëmjeve. Seksi ishte shumë i mirë, ndoshta pasi që e dinim se nuk kishim asgjë më shumë përveç seksit.Kam një lidhje të mirë me të dhe e dua shumë, por kur ai punon gjatë natës dhe gjatë ditëve të vikendit unë ndihem shumë e vetmuar”, ka thënë ajo duke shtuar se ka frikë se mos kapet dhe përfundon në lot.

Related Articles

2 Comments

  1. Woooooooooowwwwww knaqet edhe un me tre fr jam ne ni qytet jetojm edhe dy tjer ne perendeim ooooooommmmmmmgggggg i lllllloooooovvvveee yyyyooouuuu sssssseeeexxxxyyyy <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3 per fr e mi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
%d bloggers like this: