VIP

Jane Krakowski është shtatzënë

Këngëtarja e muzikës rok, Jane Krakowski, është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të parë.

Krakowski aktualisht është duke e planifikuar martesën me babain e fëmiut të saj, dizajnerin britanik Robert Godley, pasi çifti u fejua një vit më parë.

Një zëdhënës i këngëtares tha se ajo është jashtëzakonisht e lumtur që është në pritje të fëmijës së parë. Krakowski dhe Godley aktualisht janë duke pushuar në Karaibe.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button