s Jay-Z dhe Beyonce preferuan ‘pizza’ para Grammyt | www.Zemra.Org

Jay-Z dhe Beyonce preferuan ‘pizza’ para Grammyt

Është folur shumë për mungesën e superyjeve Beyonce dhe Jay-Z në ceremoninë madhështore të ndarjes së çmimeve Grammy, ndërsa duket se çifti përkundër nominimeve preferoi që të kalojë një mbrëmje së bashku.

Duke ngrënë pizza. Ishte ky takimi romantik për të cilin Jay-Z e anuloi paraqitjen në Grammy Aëards, përkundër faktit se ishte i nominuar.

“Ishte një takim normal i një çifti, duke ngrënë pizza në një nga restorantet e New Yorkut”, theksoi një burim.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.