s Jennifer Lopez mahnit me trupin e saj - foto | www.Zemra.Org

Jennifer Lopez mahnit me trupin e saj – foto

Jennifer Lopez ka treguar edhe një herë se edhe në moshë 42-vjeçare ka një trup për të cilin ia kanë zili shumë kolege më të reja.

Këngëtarja ka treguar magjinë e saj duke pozuar për fotografin e njohur, Mario Testino, në Miami.

Ajo është shfaqur mbresëlënëse me kostum të bardhë të larjes, i cili edhe më shumë vinte në pah linjat e saj të përsosura.

.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.