Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

Seksi

Seksi Ne Shtatzani

Nese jeni shtatzan apo edhe ndoshta planifikoni te mbeteni shtatzan ju sigurisht se keni gjetur deri me tani informata me bollek rreth seksit para shtatzanis dhe seksit pas lindjes (pritni nje jet me pak aktivitet seksi pasi te keni edhe…

Kim ekspozon të pasmet super seksi (FOTO)

Ajo luftoi ashpër me kilet e tepërta që fitoi në shtatzëni dhe tashmë duket se e ka fituar betejën me peshën. Pas lindjes së vajzës North West, Kim Kardashian iu nënshtrua një diete të rreptë dhe stërvitjes intensive për të humbur…

Zogu më seksi se kurrë, e provokon Florenta?

Këngëtarja shkupjane Altuna Sejdiu, edhe më tej po shijon suksesin e këngës së saj “Fenix”. E angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, thuajse gjithmonë në krah të të dashurit të saj Cozman, Tuna duket më e lumtur se kurrë. Kohë…

Afërdita Dreshaj seksi deri në fatalitet (FOTO)

Modelja dhe kengetarja Aferdita Dreshaj eshte fotografuar teksa ka filluar plazhin ne keto dite te nxehta... Afërdita Dreshaj është vërtetë një nga femrat më të bukura në shoubizin shqiptar. E ëmbël, me forma gati perfekte, Afërdita…

Laura Vorpsi zedhenesja seksi e Partise Demokratike

Laura Vorpsi është zëdhënësja më e re e Partisë Demokratike. Ndryshe nga Partia Socialiste, PD-ja i ka kushtuar shumë rëndësi imazhit që përcjell mesazhet politike. Vorpsi ka zëvendësuar gazetaren Silvi Bardhi, e cila punoi për pak muaj…

Kate Upton do të qëndroje seksi

Supermodelja super seksi, Kate Upton, ka deklaruar se ajo ka besim të madh në veten e saj dhe se nuk do të lejojë që të shndërrohet në thatanike, përderisa mendon se stili i jetesës duhet të jetë normal dhe i përgjegjshëm. 20 vjeçarja,…