s Seksi | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Seksi

Seksi Ne Shtatzani

Seksi Ne Shtatzani

Nese jeni shtatzan apo edhe ndoshta planifikoni te mbeteni shtatzan ju sigurisht se keni gjetur deri me tani informata me bollek rreth seksit para shtatzanis dhe seksit pas lindjes (pritni… Read more »

Kim ekspozon të pasmet super seksi (FOTO)

Kim ekspozon të pasmet super seksi (FOTO)

Ajo luftoi ashpër me kilet e tepërta që fitoi në shtatzëni dhe tashmë duket se e ka fituar betejën me peshën. Pas lindjes së vajzës North West, Kim Kardashian iu… Read more »

Zogu më seksi se kurrë, e provokon Florenta?

Zogu më seksi se kurrë, e provokon Florenta?

Këngëtarja shkupjane Altuna Sejdiu, edhe më tej po shijon suksesin e këngës së saj “Fenix”. E angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, thuajse gjithmonë në krah të të dashurit të… Read more »

Afërdita Dreshaj seksi deri në fatalitet (FOTO)

Afërdita Dreshaj seksi deri në fatalitet (FOTO)

Modelja dhe kengetarja Aferdita Dreshaj eshte fotografuar teksa ka filluar plazhin ne keto dite te nxehta… Afërdita Dreshaj është vërtetë një nga femrat më të bukura në shoubizin shqiptar. E… Read more »

Laura Vorpsi zedhenesja seksi e Partise Demokratike

Laura Vorpsi zedhenesja seksi e Partise Demokratike

Laura Vorpsi është zëdhënësja më e re e Partisë Demokratike. Ndryshe nga Partia Socialiste, PD-ja i ka kushtuar shumë rëndësi imazhit që përcjell mesazhet politike. Vorpsi ka zëvendësuar gazetaren Silvi… Read more »

Digital Spy: Kunis dhe Daley, personalitet më seksi të vitit

Digital Spy: Kunis dhe Daley, personalitet më seksi të vitit

Zhytësi britanik Tom Daley dhe aktorja amerikane, Mila Kunis, janë shpallur personalitetet më seksi të vitit 2012, nga një sondazh i revistës Digital Spy. Në sondazhin që ka zgjatur një… Read more »

Shikoni se si i dridh te pasmet kjo vajza seksi (VIDEO)

Shikoni se si i dridh te pasmet kjo vajza seksi (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]  

Shikoni puthjen me seksi ne bote – French Kiss (VIDEO)

Shikoni puthjen me seksi ne bote – French Kiss (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Reklama me seksi ne bote qe nuk e lejuan te publikohet

Reklama me seksi ne bote qe nuk e lejuan te publikohet

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Kate Upton do të qëndroje seksi

Kate Upton do të qëndroje seksi

Supermodelja super seksi, Kate Upton, ka deklaruar se ajo ka besim të madh në veten e saj dhe se nuk do të lejojë që të shndërrohet në thatanike, përderisa mendon… Read more »