VIP

Jennifer Lopez në krye të top listës së YouTube

Jennifer Lopez ka arritur që të pozicionohet në vendin e parë të top listës së parë të YouTube, me hitin e saj “On The Floor”.

Top lista e re e lansuar nga YouTube kalkulon vizitueshmërinë e top 100 videoklipeve, si profesionale ashtu dhe ato amatore, ndërsa rezultatet e para janë publikuar të enjtën.

Videoklipi kontravers i Lady Gagas, “Judas” është në vendin e dytë, përderisa Katy Perry me “E.T” është në vendin e tretë. Bruno Mars, Nicki Minaj dhe Chris Brown po ashtu janë pjesë përbërëse e Top 10.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button