Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Joana Gjuzi tregon gjoksin (Foto +15)

0 23

joana-gjuziJoana Gjuzi, pjesëmarrësja e edicionit të fundit të spektaklit Big Brother Albania, ka hequr po thuajse gjitha teshat, duke pozuar vetëm në brekë.

Në edicionin e sotëm të Panorama Plus, Joana ia tregon publikut gjoksin e saj përmes disa fotografive seksi dhe “sensitive”, duke mbuluar me duar vetëm majat e gjinjve.

 

[wp-like-locker]

Fotografitë janë realizuar në një nga pishinat e njohura të Tiranës, ku ajo frekuenton shpesh e që vërehet edhe nga ngjyra e njëtrajtshme që mbulon të gjithë trupin.

Kjo është hera e parë që Joana zhvishet për të pozuar në ujë dhe “topless”.

Argëtimi në pishina me shoqërinë e saj është mënyra më e zakonshme se si ajo kalon paraditet e këtyre ditëve të nxehta në Tiranë, por ajo nuk i huq as klubet, duke shijuar edhe jetën e natës këtë verë.

[/wp-like-locker]

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.