s Joana Gjuzi tregon gjoksin (Foto +15) | www.Zemra.Org

Joana Gjuzi tregon gjoksin (Foto +15)

joana-gjuziJoana Gjuzi, pjesëmarrësja e edicionit të fundit të spektaklit Big Brother Albania, ka hequr po thuajse gjitha teshat, duke pozuar vetëm në brekë.

Në edicionin e sotëm të Panorama Plus, Joana ia tregon publikut gjoksin e saj përmes disa fotografive seksi dhe “sensitive”, duke mbuluar me duar vetëm majat e gjinjve.

 

[wp-like-locker]

Fotografitë janë realizuar në një nga pishinat e njohura të Tiranës, ku ajo frekuenton shpesh e që vërehet edhe nga ngjyra e njëtrajtshme që mbulon të gjithë trupin.

Kjo është hera e parë që Joana zhvishet për të pozuar në ujë dhe “topless”.

Argëtimi në pishina me shoqërinë e saj është mënyra më e zakonshme se si ajo kalon paraditet e këtyre ditëve të nxehta në Tiranë, por ajo nuk i huq as klubet, duke shijuar edhe jetën e natës këtë verë.

[/wp-like-locker]

 


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.