VIP

Rihanna e tepron me zhveshje (Foto)

Ylli nga Barbados, Rihanna, ka lënë të shtangur fansat e saj dhe njerëz të zakonshëm gjatë qëndrimit të saj në principatën e Monacos.

Rihanna kishte qëndruar në Monaco të premtën ku ajo është dashur të mbajë koncertin e saj në kuadër të turneut “Diamonds”.

Dhe, ajo arriti që të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me një veshje që lart e shfaqte atë të bukur, por posht dukej sikur të kishte rroba banjo.

Ajo doli publikisht pak orë pasi ishte parë duke u argëtuar me ngasësin e Formula 1, Lewis Hamilton, i cili kohë më parë ishte ndarë nga Nicole Scherzinger.

Rihanna performoi të premtën mbrëma, por me tri orë vonesë duke lënë të zhgënjyer fansat e saj.

Shpresojmë që yjet tona të estradës si Dafina Zeqiri dhe Tuna të mos kopjojnë këtë veshje të tmerrshme të Rihannas.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button