VIP

Jolie e Pitt mungojnë në listën e humanistëve

Angelina Jolie dhe Brad Pitt befasisht kanë munguar në listën e dhuruesve më të mëdhenj nga të famshmit gjatë vitit 2010- raporton Sky News.

Çifti i famshëm hollivudian është i njohur për punën e tyre humanitare, ndërsa së fundmi dyshja dhuroi dy milionë dollarë për një strehimore kafshësh në Namibi.

Megjithatë, përkundër kësaj Jolie e Pitt mungojnë në një listë të përpiluar nga DoSomething.Org, e cila kryesohet nga Lady Gaga, pastaj aty janë edhe Taylor Swift, Justin Bieber, Oprah Winfrey etj

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close