BotaLajmeVIDEO

Kamion në autostradë, eksplodon 39 herë (Video)

kamionKamioni i cili – sipas mediave perëndimore – është djegur në autostradën e Moskës, ka transportuar propan.

Tingëllon e pabesueshme, por pasi kamioni u djeg, eksplodoi 39 herë, ndërsa i gjithë incidenti është xhiruar nga ata që ishin në atë moment pranë.

 

[wp-like-locker]

Për shkak të shpërthimit, janë aktivizuar alarmet në automjetet pranë, por fatmirësisht nuk ishin shumë.

Shpejtë mbërritën zjarrfikësit dhe policia, ndërsa një pjesë e autostradës është mbyllur për trafikun.

[/wp-like-locker]

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button