VIP

Kate Moss deshiron te mbetet shtatzene

Kate Moss dëshiron të ketë fëmijën e dytë, shkruajnë mediat britanike.

Sipas The Sun, supermodelja dëshiron të ketë edhe një foshnjë me të dashurin e saj Jamie Hince, me të cilin thuhet se është fejuar së fundi. “Jamie dhe Kate janë të hutuar për momentin. Tash ata i kanë dhënë premtimin njëri-tjetrit, hapi i ardhshëm është familja. Jamie ka qenë i shkëlqyeshëm me vajzën e Kate, Lila, gjë që e ka bërë atë të ndjehet se mund të lindë edhe një fëmijë tjetër”, ka thënë burimi. Moss, e cila raportohet se dëshiron të martohet me kitaristin e grupit “The Kills” në qershor, tashmë ka vajzën shtatëvjeçare Lila nga një lidhje e mëhershme.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button