VIP

Kate Moss me të pasmet jashtë

Cigare dhe ana B, praparskenat e Kate Moss. Fotot vijnë nga Londra ku modelja është impenjuar në një spot publicitar të markës Rimmel, për fotografin Mario Testino.

Në këto pamje të vjedhura, e shohim fare natyral, ku pi ujë, duhan, duket e mërzitur dhe paqëlim tregon të mbrapmet e saj, pra me pak fjalë fare e papreokupuar fare për imazhin e saj që të ngjall simpati.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button