VIP

Bleona Qerreti në krah të Charlie Sheen

Bleona Qerreti, ka postuar në profilin e saj në Facebook një foto, ku shihet me aktorin e njohur të Hollywoodit, Charlie Sheen. Fotografitë e Bleonës me aktorin e famshëm janë realizuar në tepihun e kuq para fillimit të serisë “Roast of Charlie Sheen” në Comedy Central.

Aktori problematik Sheen është larguar nga “Two and a Half-Man” për shkak të dhunës e drogës, dhe tash ka filluar projekte të tjera.

Ndërkaq Bleona së shpejti pritet të sjellë këngë të realizuara nga producentë amerikanë, përfshirë edhe të famshmin Timberland.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close