Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Katër shenja paralajmëruese të sulmit në zemër

0 34

Nëse dyshoni se ju apo dikush tjetër është duke përjetuar sulm në zemër, menjëherë telefononi ambulancën.

sulm

Sulmi në zemër mund t’i ndodh çdo personi dhe është e rëndësishme t’i njihni shenjat dhe të qëndroni të përgatitur, pasi që mund të të kushtoj jetën ty apo dikujt që e njihni, transmeton Telegrafi.

Balancimi

Dikush që do të përjetoj sulm në zemër do e humbë balancën apo koordinimin.

Sytë

Dikush që përjeton sulm në zemër nuk do të jetë në gjendje të shoh mirë.

Dora

Shenjë tjetër është edhe dobësimi i dorës. Personi që do të përjetoj sulm në zemër do të ketë probleme me dorë, e veçanërisht dhimbje.

Fjalët

Dikush që është duke përjetuar sulm në zemër nuk do të jetë në gjendje të flet. Por, edhe nëse flet, nuk do të jetë në gjendje t’i shqiptojë fjalët siç duhet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.