Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Studenti gjatë protestës para qeverisë u drejtohet policëve: Hiqni uniformat dhe bashkangjituni me ne (Video)

0 19

Shkup, 18 prill – Sonte mijëra protestues ishin të mbledhur para ndërtesës së Qeverisë për të shprehur revoltën e tyre ndaj vendimit të presidentit Ivanov.

Studenti-para-qeverise

Nga protesta e sontme në rrjetin social fejsbuk, qarkullon një videot tronditëse se si një student maqedonas, u është drejtuar policisë, që edhe ata më në fund të vetdisohen dhe të i bashkangjiten protestuesve, dhe atë sa më parë.

Agjencia e Lajmeve Zhurnal, në vijim ua sjell videon nga Studenti i revultuar nga protesta e sontme para qeverisë.

Ndryshe sonte mijëra protestues ishin të mbledhur para ndërtesës së Qeverisë për të shprehur revoltën e tyre ndaj vendimit të presidentit Ivanov.

Leave A Reply

Your email address will not be published.