s Studenti gjatë protestës para qeverisë u drejtohet policëve: Hiqni uniformat dhe bashkangjituni me ne (Video) | www.Zemra.Org

Studenti gjatë protestës para qeverisë u drejtohet policëve: Hiqni uniformat dhe bashkangjituni me ne (Video)

Shkup, 18 prill – Sonte mijëra protestues ishin të mbledhur para ndërtesës së Qeverisë për të shprehur revoltën e tyre ndaj vendimit të presidentit Ivanov.

Studenti-para-qeverise

Nga protesta e sontme në rrjetin social fejsbuk, qarkullon një videot tronditëse se si një student maqedonas, u është drejtuar policisë, që edhe ata më në fund të vetdisohen dhe të i bashkangjiten protestuesve, dhe atë sa më parë.

Agjencia e Lajmeve Zhurnal, në vijim ua sjell videon nga Studenti i revultuar nga protesta e sontme para qeverisë.

Ndryshe sonte mijëra protestues ishin të mbledhur para ndërtesës së Qeverisë për të shprehur revoltën e tyre ndaj vendimit të presidentit Ivanov.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.