VIP

Katie Holmes, kockë e lëkurë

Katie Holmes dhe e bija Suri kanë ndjekur Tom Cruise në Florida, i cili po xhiron filmin e radhës “Rock of Ages”. Me këtë rast nënë e bijë kanë përfituar duke u argëtuar në plazh, ndërsa kanë bërë një tjetër paraqitje të cuditshme.

Suri është larë në det me gjithë fustan, ndërsa Katie me bikini dhe me një palë pantallona të shkurtra rozë sipër.

Por ajo që komentojnë më tepër mediat është trupi kockë e lëkurë i Holmes, që mesa duket i është nënshtruar një dietë të fortë dhe ushtrimeve të ashpra fizike. Pyetja që ngrihet është nëse edhe Katie është viktimë e dietës së gabuar që mbajnë personazhet VIP?

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button