VIP

Këngëtarja hot, koncert për Papën, fanatikët kundërshtojnë

Aktorja dhe këngëtarja argjentinase, Lola Ponce është e njohur për shfaqet e saja hot në skenë dhe për klipet provokuese.

Së fundmi, këngëtarja e muzikës pop ka hedhur në treg dhe një linjë rrobash intime dhe ka prezantuar kalendarin e saj me këto veshje, duke bërë për vete shumë burra.

Por në botën e modës kjo është normale dhe nuk ka sjellë ndonjë surprizë të madhe. Këngëtarja ka zënë faqet e para të medieve për faktin se është një prej artistëve që do të përformojë live në 24 prill para Papës Raitzinger në Romë.

Këngëtarja e ka vlerësuar këtë si një mundësi të madhe dhe një hap cilësor ne karrierë. Ndërkohë që prezantimi i këngëtares ka sjellë dhe mos pëlqimin e fanatikëve për ceremonitë e Vatikanit.
Sipas tyre e vetmja lidhje e këngëtares me besimin fetar është se në serialin “Promesi Sposi”, ajo ka luajtur rolin e një murgeshe.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button