VIDEOVIP

Kërcimi i Shakirës mbi para me biznesmenin azer (VIDEO)

Mediat botërore kanë publikuar një video të Shakirës të regjistruar gjatë ditëlindjes së miliarderit azer Telman Ismailov.

Ismailov fton Shakirën të kërcejë e cila pranon dhe fillon të kërcejë në mes të lokalit mbi para të hedhura nga miliaerderi ndërsa pas minutës së 3-të në video shihet se si Ismailov e merr në krah Shakirën dhe kërcen bashkë me të.

Kohëve të fundit përflitet për një lidhje mes Telman Ismailov dhe Monica Bellucit.

Shihni videon në vazhdim.

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close