VIP

Kim ekspozon të pasmet super seksi (FOTO)

Ajo luftoi ashpër me kilet e tepërta që fitoi në shtatzëni dhe tashmë duket se e ka fituar betejën me peshën.

Pas lindjes së vajzës North West, Kim Kardashian iu nënshtrua një diete të rreptë dhe stërvitjes intensive për të humbur ndjeshëm peshë.

Tashmë vajza e realit show duket se është kthyer në formën e dëshiruar teksa është fotografuar në Miami me bikini të bardhë anës detit, vetëm gjashtë muaj pas lindjes së të voglës së saj. 33 vjeçarja e cila ka rënë mbi 15 kilogramë në peshë, u fotografua anës detit me disa miq të saj, ku binin në sy format e rifituara dhe fundshpina e saj e famshme e kthyer në formë.

[portfolio_slideshow id=18341]

Back to top button