s Kim Kardashian e kafshuar në qafë | www.Zemra.Org

Kim Kardashian e kafshuar në qafë

Kim Kardashian ka tentuar që të fshehë një lloj ‘njolle’ në qafën e saj, apo si ta quajmë ndryshe, një shenjë, e cila vërtet duket sikur është një kafshim.

Mund të garantojmë në njëfarë mënyre se është kafshim në qafë, por as se si të konfirmojmë nëse aty ka luajtur me dhëmbët e tij reperi Kanye West. Këtë e di vetëm Kim, ndërsa fotografia që po e shihni është bërë në një qendër tregtare dhe qëllojeni se me kë? Po pra, me ‘mikun’ e saj Kanye West.

Kim mohon të jetë në lidhje me Kanye West, por kënga e fundit e lansuar nga reperi aludon se çifti ka nisur një romancë. Këtu shtojmë dhe ankesat e të kaluarës nga ish e dashura e Kanye West, modelja Amber Rose, e cila e akuzonte shpesh Kim për ndërhyrje në lidhjen e saj. Tani Amber Rose është në lidhje me reperin Wiz Khalifa.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.