VIP

Kim Kardashian e kafshuar në qafë

Kim Kardashian ka tentuar që të fshehë një lloj ‘njolle’ në qafën e saj, apo si ta quajmë ndryshe, një shenjë, e cila vërtet duket sikur është një kafshim.

Mund të garantojmë në njëfarë mënyre se është kafshim në qafë, por as se si të konfirmojmë nëse aty ka luajtur me dhëmbët e tij reperi Kanye West. Këtë e di vetëm Kim, ndërsa fotografia që po e shihni është bërë në një qendër tregtare dhe qëllojeni se me kë? Po pra, me ‘mikun’ e saj Kanye West.

Kim mohon të jetë në lidhje me Kanye West, por kënga e fundit e lansuar nga reperi aludon se çifti ka nisur një romancë. Këtu shtojmë dhe ankesat e të kaluarës nga ish e dashura e Kanye West, modelja Amber Rose, e cila e akuzonte shpesh Kim për ndërhyrje në lidhjen e saj. Tani Amber Rose është në lidhje me reperin Wiz Khalifa.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button