s Ja çfarë veture vozit Justin Bieber | www.Zemra.Org

Ja çfarë veture vozit Justin Bieber

Ylli i tinejxherëve, Justin Bieber, e di se si duhet të trajtohet një femër. Këtë e ka bërë të qartë gjatë një daljeje me të dashurën e tij, Selena Gomez, të cilën e ka dërguar në një udhëtim romantik me veturën e tij luksoze.

Çifti i ri është shëtitur nëpër Hollywood, ndërsa gjatë shëtitjes janë ndalur pranë një restoranti për ‘ushqim të shpejtë’, ku edhe janë fotografuar.

Ajo që ka rënë më së shumti në sy ishte automjeti i kanadezit, Fisker Karma, me ngjyrë metalike. Veturën sportive që kushton 116.000 dollarë, Justin e ka marrë dhuratë nga menaxheri i tij.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.