VIP

Kim Kardashian nuk i ka fryrë buzët

Kim Kardashian ka thënë se ajo nuk i ka buzët e trasha.

Ylli i emisioneve televizive ka demantuar lajmin se ajo i është futur një tretmani kirurgjik pë të trashur buzët sepse asaj i duken të vogla.

“Kjo nuk është e vërtetë. Me besoni, kam provuar vetëm botox…Kjo ka qenë hera e parë por nuk e bëj më këtë sepse menjëherë njerëzit kanë thënë se kam bërë operacion plastik. E vërteta është se kam grip dhe për ata buzët i kam pasur më të fryra. Pra nuk kam asgjë tjetër”, tha ajo.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close