s Kim Kardashian planifikon të adoptojë | www.Zemra.Org

Kim Kardashian planifikon të adoptojë

Ylli televiziv Kim Kardashian planifikon të adoptojë fëmijë, shkruajnë revistat amerikane.

Bukuroshja 31-vjeçare ka filluar procesin e adoptimit të një foshnje si nënë e vetmuar, bën të ditur revista amerikane OK.

“Kim gjithmonë ka qenë shumë amënore. Nga të tre motrat, Kim është ajo që ka thënë më së shumti se është e gatshme për fëmijë. Është një top sekret, por adoptimi tashmë është në rrugë”.

“Kim është e gatshme. Ajo ka bërë pyetje dhe ka marrë informacione. Tash vetëm duhet të vendosë prej nga e do foshnjën”, ka thënë burimi.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.