BotaLajmeVIDEO

Kryeministri grek skandal live në televizion (Video)

Andonis SamarasNjë nga gafat më të paimagjinueshme doli në pah nga bashkëpunëtorët e kryeministrit grek, Andonis Samaras!

Çdo gjë ndodhi ndërsa Samaras po përgatitej të fliste para popullit grek për t’i dhënë atij mesazhin e “radhës”, transmeton alb-observer, por gafa ishte skandaloze, ashtu si dhe gjuha e përdorur nga vetë kryeministrit, i cili me banalitetin më të madh e konsideroi veten si një “…shkërdhatë”..

 

[wp-like-locker]

Këtë Samaras e bëri gjatë momentit kur ai u ngatërrua me fjalët e mesazhit të tij drejtuar popullit, por i gjendur nën një presion shumë të madh, si ne politike po ashtu edhe në vend, ai nuk ka mundur të përmbaje veten dhe ka shpërthyer.

Edhe pse u tërhoq menjëherë nga mikrofoni, fjalët që lëshoi nga goja ishin nga më turpërueset për vetë atë!

[/wp-like-locker]

 

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button