Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Ky është i dashuri i Dafina Zeiqirit (FOTO)

24

Kohët e fundit është përfolur për një lidhje të këngëtares Dafina Zeqiri, me një mashkull latin nga Republika Domenikane.

daf

Madje është thënë se ai ka qëndruar në Prishtinë për pak kohë duke e shoqëruar atë kudo, edhe pse kjo e fundit nuk ka deklaruar asgjë për këtë lidhje. E megjithatë, nga këto foto shohim që këngëtarja ka udhëtuar drejt Republikës Domenikane në Punta Cana, ku shfaq herë pas here një mashkull me kurriz, duke e bërë situatën tepër misterioze.

A ka ikur në Punta Cana për pushime apo për t’i kthyer vizitën të dashurit të saj? Këtë se dimë ende, por një gjë është e sigurt: Dafi po kënaqet me diell dhe plazh ndërkohë që këtej nga ne bën shumë ftohtë.

das2 daf1

Comments are closed.