Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Aqif Reçani bashkon Thaçin dhe Bejtën

22
Gostivar, 28 nëntor- Para nisjes së manifestimit qendror të festës së 28 nëntorit në Gostivar të Maqedonisë, nga ana e banorëve të fshatit Reçan së bashku me BDI-në, në një atmosferë tejet të këndshme është parë kryetari i PDSH-së,
Menduh Thaçi duke biseduar me nënkryetarin e BDI-së, Nevzat Bejta si dhe duke pritur që të dal në skenë lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, raporton zhurnal.mk
Se çka i tha Menduh Thaçi, nënkryetarit të BDI-së, ngelet enigmë, por se dytë janë duke e pritur liderin e BDI-së, Ali Ahmeti duket qartë.
bejtathaci

Comments are closed.