Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

LAJM I FUNDIT: Grupet e armatosura u dorëzohen policisë

22

Kumanovë, 9 mars – Grupet e armatosura që po i rezistojnë prej mëngjesit të sotëm sulmit të forcave policore, kanë vendosur të dorëzohen, mësojnë jozyrtarisht mediat.

Burime jozyrtare informojnë se në këto çaste të armatosurit po bëjnë dorëzimin e armëve.

Informacioni është ende i pakonfirmuar zyrtarisht, por burimet jozyrtare insistojnë se procesi i dorëzimit ka nisur dhe se gjithçka pritet të përfundojë brenda 30 minutave.

Janë 22 pjesëtarë të grupeve të armatosura që u janë dorëzuar forcave policore.

Deri tani, procesi i dorëzimit po shkon mirë dhe pritet të përfundojë brenda pak minutash.

Comments are closed.